📞 7-007-007

Ціни

Про нас

При створенні нашого таксі ми вирішили використовувати всі доступні сучасні технології. За їх рахунок нам вдалося підвищити якість і швидкість роботи таксі при середніх міських тарифах.

Викликаючи таксі онлайн за допомогою програми на смартфоні, ви економите час — адже вам не потрібно набирати номер, чекати відповіді диспетчера, диктувати йому свою адресу. Потрібно просто натиснути кнопку. Ваші координати будуть автоматично визначені. За ним буде знайдений найближчий до вас водій. Все це відбудеться швидше ніж в традиційному таксі, оскільки диспетчеру теж більше не потрібно диктувати вашу адресу водієві.

Звертаємо увагу, що ваші координати видно нам тільки в момент замовлення. Якщо програма не запущено на вашому телефоні, ми не зможемо побачити, де ви знаходитесь.

У традиційних таксі місто поділяють на сектори, наприклад, — «вокзал», «центр», «Борщаговка», «лівий берег». І якщо ви здійснюєте замовлення в центрі міста, то до вас буде їхати водій, який знаходиться в секторі «центр». У нашому ж таксі немає ніяких секторів — до вас виїде той таксист, який знаходиться найближче. Тому швидкість подачі машини у нас вища, ніж у інших служб. В Одесі вдалося домогтися середнього часу подачі автомобіля — 5-6 хвилин.

Вартість поїздки визначається за лічильником. Інформація про поточний кілометраж і ціну замовлення відображається на вашому мобільному телефоні в реальному часі прямо під час їзди.

Після кожної поїздки ви ставите свою оцінку. Так ми отримуємо зворотний зв'язок від клієнтів і швидко відсікаємо недбайливих водіїв. Тому кожен водій прагне надавати якісні послуги і без строгого ока начальника.

Автопарк складають чисті і справні іномарки.

У кожного клієнта є свій рахунок. Ви можете поповнювати цей рахунок на сайті або у вуличних терміналах і не платити за таксі готівкою водієві. Так само якщо у водія не буде здачі готівкою, то він дасть вам її в електронному вигляді на ваш рахунок.

Таксі «Бонд» — коли треба швидко!